Anna Szczepkowska – VisualCoach

Trenerka i praktyk myślenia wizualnego i sketchnotingu, wykładowca akademii Leona Koźmińskiego. Twórczyni animacji typu whiteboard, ilustratorka, coach. Specjalizuje się w szkoleniach z myślenia wizualnego i sketchnotingu podczas których pozwala uczestnikom doświadczyć myślenia wizualnego i pokazać, że każdy ma wystarczające umiejętności rysunkowe, by korzystać z komunikacji wizualnej w życiu, pracy. Jest też graphic recorderem, czyli skrybą wizualnym, który graficznie podsumowuje wystąpienia prelegentów, podczas największych polskich konferencji np. Impact’19, New trends in project management, także BeZee.Oprócz tego Anna Szczepkowska prowadzi stronę na Facebooku i Instagramie – “Ziutka inspiruje”, w którym wizualizuje cytaty znanych osób, po to, by pomóc innym otworzyć się na zmiany, inny sposób myślenia, działania i wzięcia steru życia we własne ręce. Jest miłośniczką nowatorskich sposobów nauczania, zarówno dzieci, jak i dorosłych – poprzez komunikację wizualną, jak i relację opartą na zaufaniu, świadomość i rozwój swoich talentów i kompetencji miękkich.

Wraz z zespołem, stworzyła kurs online „Sketchnoting w edukacji”, dedykowany nauczycielom szkolnym, przedszkolnym, akademickim, który w praktyczny sposób uczy techniki komunikacji wizualnej, czyli notowania graficznego. Ambasadorami kursu są m.in. Nauczyciel Roku 2018 i Ambasador Konferencji BeZee – Przemysław Staroń oraz amerykańska sketchnoterka, wykładowczyni z uniwersytetu IOWA State, USA  – Verena Paepcke-Hjeltness. Kurs składa się z ponad 6 godzin lekcji video oraz ponad 150 stron materiałów.

Zachęcam do obejrzenia darmowej lekcji próbnej dostępnej na platformie kursowej:

Lekcja próbna

Dla wszystkich uczestników konferencji specjalny rabat na zakup kursu – 50%. Aby uzyskać kod rabatowy należy wysłać mail z prośbą i potwierdzeniem uczestnictwa na: biuro@visualcoach.pl
Dla szkół, przedszkoli, uczelni wyższych posiadamy ofertę specjalną, którą chętnie prześlemy drogą mailową.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Anna Szczepkowska
biuro@visualcoach.pl
www.visualcoach.pl
503 950 009

Dowiedz się więcej - odwiedź stronę partnera: http://www.visualcoach.pl/