eduSensus Nowa Era

eduSensus to multimedialne programy, pomoce edukacyjne oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki którym każde dziecko ma szanse na rozwój. Innowacyjne programy z serii eduSensus od ponad 20 lat wspierają terapeutów i pedagogów w diagnozowaniu i terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Programy eduSensus umożliwiają znalezienie ścieżki rozwoju odpowiedniej dla każdego dziecka, dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Pomagają nabywać nowe umiejętności i cieszyć się postępami. W przyjaznej dzieciom atmosferze wprowadzisz je do fascynującego świata słów, liczb, gestów i emocji.
Dla kogo?
Dla nauczycieli, pedagogów, terapeutów, psychologów, logopedów i innych specjalistów pracujących z dziećmi.
Gdzie znajdą zastosowanie?
• w przedszkolach, szkołach oraz we wszystkich ośrodkach edukacyjnych, wychowawczych i terapeutycznych;
• na zajęciach dydaktycznych, wyrównawczych, terapeutycznych, rewalidacyjnych, w pracy indywidualnej i w małych grupach,
• w pracy z dziećmi szczególnie uzdolnionymi i przejawiającymi większą niż przeciętna ciekawość świata – na zajęciach prowadzonych metodą projektu i w kołach zainteresowań.

Sprawdź ofertę eduSensus i możliwości finansowania zakupów. Nasze programy spełniają 100% wymogów programu „Aktywna tablica”!

Dlaczego warto wybrać programy eduSensus?
1. Mamy 20 lat doświadczenia w tworzeniu cyfrowych rozwiązań dla edukacji. Wkładamy w nie całą naszą wiedzę oraz umiejętności. W naszym zespole są znakomici fachowcy – autorzy wielokrotnie nagradzanych produktów marki Young Digital Planet (obecnie oferta wydawnictwa Nowa Era).
2. Nasze programy powstają we współpracy z utytułowanymi specjalistami w swoich dziedzinach: logopedami, neurologopedami, terapeutami, pedagogami, a także z wieloma praktykami i konsultantami.
3. Status wyrobów medycznych – programy multimedialne eduSensus mają deklarację zgodności wyrobu medycznego, a to oznacza, że uzyskały pozytywną ocenę kliniczną.
4. Udowodniona skuteczność i bezpieczeństwo stosowania – w badaniach potwierdzono m.in. efektywność, niezawodność i wartość merytoryczną programów.
5. Dzieci osiągają zakładane cele terapeutyczne – praca z programami eduSensus jest dla dzieci przyjemnością, multimedia to dla nich naturalne środowisko nauki. Ćwiczenia interaktywne stymulują i motywują do pracy, zatem na efekty nie trzeba długo czekać.
Nowości w ofercie 2021
Spektrum Autyzmu PRO Poziom 2 o statusie wyrobu medycznego to produkt przeznaczony do terapii dzieci w starszym wieku szkolnym i młodzieży. Stanowi kontynuację programu Spektrum Autyzmu PRO do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym.
Nowa LOGOPEDIA PRO Pakiet Podstawowy o statusie wyrobu medycznego to kolejny program z serii najczęściej wybieranej przez logopedów we wszystkich typach placówek oświatowych.
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej, indywidualnej prezentacji naszych rozwiązań, podczas której będzie można poznać działanie programów i ich zastosowanie zarówno w nauczaniu stacjonarnym, jak i zdalnym.

Kontakt:

spe@nowaera.pl

facebook.com/eduSensus/

eduSensus Nowa Era

Dowiedz się więcej - odwiedź stronę partnera: http://www.nowaera.pl/terapiairozwoj