image4144

Sarah Neild

@  

Sarah Neild pracuje jako nauczycielka w szkole podstawowej w Zjednoczonym Królestwie. Dyplom uzyskała 20 lat temu, w czasach, kiedy kładziono nacisk na wprowadzenie technologii w nauczaniu. Ponieważ wyróżniła się wspieraniem swoich kolegów i koleżanek w tym zakresie, otrzymała stopień Advanced Skills Teacher (nauczyciela posiadającego wysokie kwalifikacje), aby mogła pomagać również nauczycielom w innych szkołach. W ciągu minionych 8 lat pracowała razem z Timem Rylandsem, prezentując pomysły na to, jak wykorzystać technologię w sposób kreatywny, angażując przy tym zarówno dzieci, jak i dorosłych. Sarah przedstawi kilka pomysłów, którymi zajmowała się w tamtym okresie.

Animal magic! Misja nieprawdopodobna

Odkryj moc pomysłowych technologii i przekonaj się, jaki maja wpływ na zwiększenie pewności siebie i kreatywności dzieci w ramach programu nauczania.

Powinniśmy inspirować młodych ludzi, zwiększać ich kreatywność i pewność siebie, aby mogli dosłownie zbierać pomysły i żonglować nimi. Powinniśmy rozwijać ich zaradność, stawiając im nowe wyzwania, ale także wzbudzać w nich umiejętność refleksji, zachęcać do korzystania z doświadczeń innych, tworząc motywację do tego, aby pokochali naukę na całe życie.

Skupiając się w dużej mierze na kreatywności, a w szczególności na tym, jak zainspirować wyobraźnię uczniów, będziemy badać sposoby działania, które koncentrują się na innowacjach. Otrzymacie wiele dostępnych i darmowych narzędzi technologii oraz praktycznych pomysłów, które będziecie mogli wykorzystać w swojej pracy.