Konferencja już za

O nas

BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji kreowanym przez nowe pokolenie – Generację Z. Do tej pory w dwóch edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 800 nauczycielek i nauczycieli i około 40 prelegentów z różnych rejonów świata. Trzecia edycja BeZee odbędzie się 14 listopada 2017 roku w Europejskim Centrum Solidarności. Organizatorami wydarzenia są: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Miasto Gdańsk.

Celem tej edycji jest próba odpowiedzi na pytanie: jak rozwijać kompetencje technologiczne uczniów i uczennic, aby kształtować w nich kompetencje przyszłości?

Odpowiedzi poszukiwać będziemy w trzech etapach:

  1. Eksplorując dobre praktyki oraz fakty i mity dotyczące współczesnych innowacji w edukacji, przez pryzmat kompetencji technologicznych.
  2. Prezentując wizje przyszłości, czyli trendy i inspiracje w edukacji – spróbujemy pokazać, czym właściwie są kompetencje przyszłości.
  3. Wdrażając – prowadząc warsztaty, podczas których będzie okazja przełożenia inspirujących rozwiązań na własną praktykę edukacyjną.

Oprócz prelekcji i warsztatów:

– Panel ekspercki w trzeciej części konferencji

– Edu Expo startupów prezentujących rozwiązania technologiczne w edukacji

– Stoiska firm i organizacji związanych z problematyką konferencji.

 

Atrakcje

Edu Expo

Warsztaty

Konkurs

Prelegenci i Prelegentki

plus

Oktawia Gorzeńska

 

plus

Barbara Cieślak & Anna Rzepa

plus

Paul Collard

 

plus

Olli Vallo

 

plus

Lauri Koutaniemi

 

plus

Sophie Deen

 

plus

Van Anh Dam

plus

COMING SOON

Bilety

Miejsce

ECS to nowoczesna instytucja kultury, która utrwala pamięć o naszym największym sukcesie obywatelskim – zwycięstwie Solidarności.

Europejskie Centrum Solidarności

Adres

Gdańsk, pl. Solidarności 1

Więcej informacji

Organizatorzy

Partnerzy i patroni

Nasz zespół