Konferencja już za

O nas

BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji kreowanym przez nowe pokolenie – Generację Z.

Tegoroczna konferencja BeZee odbędzie się 14 listopada 2017 r w Europejskim Centrum Solidarności.

Pomysłodawcą konferencji jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter prowadzący działania edukacyjne zakresu Starter Play. Organizatorami są Starter oraz Miasto Gdańsk. Starter to przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność. Starter zmienia przyszłość i sposoby myślenia kreując przyszłych zwycięzców – od przedszkolaków do przedsiębiorców. Starter został wybudowany przez Miasto Gdańsk. Starter PLAY to submarka Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER nakierowana na nowoczesną kreatywną edukację. Projekty edukacyjne, które adresujemy już do najmłodszych dzieci: Działam Twórczo i Mistrzowie Kodowania, do młodzieży: In Business, Gdańsk Business Week, Southern Baltic Technolympics oraz do kadr edukacyjnych: Edu Generator, Lekcje Przedsiębiorczości.

Atrakcje

Edu Expo

Warsztaty

Konkurs

Prelegenci i Prelegentki

plus

Oktawia Gorzeńska

17 LO Gdynia

plus

Barbara Cieślak & Anna Rzepa

plus

Paul Collard

foundation: Creativity, Culture and Education

plus

COMING SOON

Bilety

Miejsce

ECS to nowoczesna instytucja kultury, która utrwala pamięć o naszym największym sukcesie obywatelskim – zwycięstwie Solidarności.

Europejskie Centrum Solidarności

Adres

Gdańsk, pl. Solidarności 1

Więcej informacji