O konferencji BeZee

BeZee 2019 poświęcona jest problemom związanym z kompetencjami przyszłości oraz kwestii odpowiedzialności uczniów i uczennic oraz środowiska nauczycielek i nauczycieli za własne działania, wybory życiowe w kontekście edukacji, kariery zawodowej czy odpowiedzialności społecznej.

W tym roku będziemy rozmawiać o „społecznej odpowiedzialności edukacji”, o roli edukacji i relacji nauczycielka/nauczyciel – uczennica/uczeń. Łączenie środowisk i realny dialog zapewnia również udział przedstawicieli i przedstawicielek Generacji Z na równych zasadach, jako prelegenci i prelegentki, uczestnicy i uczestniczki warsztatów i prelekcji. Działaniem odpowiadającym na potrzeby Generacji Z i umożliwiającą im wyrażenie swojego zdania jest m.in. konkurs młodzieżowy #edu2day, którego finałem jest prelekcja reprezentacji Generacji Z, gdzie młodzież w wieku 15-19 lat opowiada o swojej wizji edukacji.

Galeria 2018

Prelegentki i Prelegenci 2019

Przemysław Staroń

II LO w Sopocie & Centrum Rozwoju JUMP

Dowiedz się więcej

Krzysztof Zajączkowski

FIRE

Dowiedz się więcej

Weronika Zimna

Agencja Ogień

Dowiedz się więcej

Jvlia Święch

Agencja Ogień

Dowiedz się więcej

Adam Ziaja

Szkolna Ekspedycja

Dowiedz się więcej

Andrzej Tucholski

www.andrzejtucholski.pl

Dowiedz się więcej

Dorota Brzezińska

Europejskie Centrum Solidarności

Dowiedz się więcej

Donald Dervishi

ILG School

Dowiedz się więcej

Anna Żórawska

Fundacja Kultury bez Barier

Dowiedz się więcej

Robert Więckowski

Fundacja Kultury bez Barier

Dowiedz się więcej

Piotr Milewski

Instytut Gier i Zabaw

Dowiedz się więcej

Harmonogram 2019

  • 8:00

    Rejestracja uczestników

  • 9:00

    Oficjalne Otwarcie Konferencji

  • 11:00

    Przerwa kawowa / Targi EduShow

  • 13:30

    Lunch / Targi EduShow

  • 15:30

    Targi EduShow

  • 16:00

    Blok warsztatów popołudniowych – Informacje podane zostaną 30 września

  • 12:00

    Blok konferencji poświęcony nowym mediom i inspiracjom – wystąpią.: Adam Ziaja, Jvlia Święch oraz Weronika Zimna, Andrzej Tucholski.

  • 9:30

    Blok poświęcony narzędziom i metodom edukacyjnym, w tym dobrym praktykom z zagranicy – wystąpią mi.in.: Donald Dervishi, Krzysztof Zajaczkowski i Piotr Milewski

  • 14:00

    Blok społeczny – wystąpią Dorota Brzezińska, Anna Żórawska i Rober Więckowski